1746-2016 : 270 URODZINY DMC

27 października 2016 - 13:18

DMC świętuje 270 lat kreacji i innowacji
Ekskluzywne i luksusowe pudełko w limitowanej edycji zawiera:

pasemko metalizowanej Muliny z 24 karatowego złota w całości ręcznie robionej w Mulhous we Francji

książka z wygrawerowanym logo DMC opowiadająca historię DMC oraz zawierająca oryginalny diagram z drugiej połowy XIX wieku pochodzącego ze słynnego muzeum DMC.

moulineor_spotligth

Złoty motek DMC symbolizuje Alzację, której historia jest ściśle związana z pasmem skręconych nici, które podróżują po całym świecie od ponad dwóch wieków…..
DMC jest dobrze znaną I rozpoznawalną marką na całym świecie, która ma swoje korzenie w regionie pełnym historii I dziedzictwa przemysłowego I tekstylnego: Alzacja.

Wystarczy tylko spojrzeć na te wszystkie wzgórza pełne winorośli u podnóża masywu Vosgea, które odbijają się w opalizujących kolorach, sezon po sezonie, aż uzyskają swój złoty kolor w czasie winobrania. Kolejna wielka duma regionu wypełniona charakterem, z mężczyznami I kobietami, którzy są dumni ze swojego rzemiosła.

Złoty motek, rzemiosło tworzy dzieło sztuki.

Złoto jest klasycznym symbolem czystości i wierności. Każdego dnia hafciarki udowadniają swoją sympatię i zadowolenie z marki DMC.
Ta wspaniała nić, dzięki wielkiemu doświadczeniu DMC jest unikalnym przedmiotem dla kolekcjonerów, który może być rówież wykorzystany do haftu, aby zapewnić niezrównane bogactwo pracy.

Certyfikat gwarancji potwierdza cenność pasemka.

zp

EDYCJA LIMITOWANA

Tylko 17460 pudełek na całym świecie (17460 = aby zapamiętać narodziny DMC = 1746)
Pasemka oraz certyfikaty są ponumerowane.